מוכר או קונה נכס?

קונה נכס?

מזל טוב! חשוב שתעשו את העסקה במחיר הכי משתלם עבורכם, יש משפט בנדל"ן שאומר: "הרווח הוא בקנייה". השתמשו באיש מקצוע. הוא חי את השוק, מכיר את הנכסים באיזור, יודע מה התב"ע ומה צפוי להיות בעתיד בשכונה, יכול לתת לכם טיפים שיחסכו לכם לעיתים מאות-אלפי שקלים.

חיפוש נכס טוב ומשתלם לוקח זמן, לעיתים המון זמן – אפשר כמובן לקנות לבד, אך אם צריך, אפשר לקנות עם יותר ידע וביטחון ממישהו שיודע דברים יותר לעומק.

מחפשים נכס? השאירו פרטים ואנו ניצור קשר ונמצא לכם את דירת החלומות שלכם.

מוכר נכס?

מזל טוב! אתם לבטח רוצים למקסם ככל האפשר את מכירת הבית שלכם ולקבל עבורו את המחיר הכי טוב. איך עושים זאת? ברור שאפשר לבד, השאלה האם התוצאות יהיו זהות אם לוקחים איש מקצוע שעושה זאת על בסיס יום יומי ויידע להשתמש בקשרים וביכולות שלו בשבילכם?

להלן 4 פרמטרים חשובים שיש לשים עליהם את הדעת:
1. ניהול השיווק – מתווך נדל"ן ידע לפרסם ביותר פלטפורמות שיווק בשבילכם כדי לגרום לחשיפה מקסימלית ולהביא את הקונה במחיר המיוחל.
2. ניהול הקונים – מתווך נדל"ן יודע להתנהל מול עשרות קונים, מסנן קונים רבים לא רציניים ועושה את עבודת המיקוד בכדי להביא אך ורק קונים רציניים לתמונה. חוסך זמן יקר.
3. ניהול משא ומתן – מתווך נדל"ן מנהל משא ומתן על בסיס יומיומי, יכולות עדיפות על פני מי שמוכר דירה פעמיים או שלוש בכל החיים.
4. סגירת עסקה – למתווך נדל"ן יש קלפים וכלים שיגרמו לסגירת העסקה הרבה יותר מאשר המוכר לבדו, כמו לדעת מה התקציב האמיתי של הרוכש, האם יש לו משפחה ליד הנכס, האם יש פרמטרים חשובים שידועים לו בכדי לגרום לקונה ולמוכר להיפגש במחיר הרצוי. 

לסיכום, כאשר יש מצב של Win 'in – ההצלחה היא משותפת. שוקלים למכור? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

מוכרים נכס? השאירו פרטים ואנו ניצור קשר ונמצא לכם את דירת החלומות שלכם.

מוכר/קונה נכס? מעוניין בפגישת ייעוץ?
התקשרו 052-564-0336 או השאירו פרטים